• Piknik Rodzinny

• Od kilku lat, w czerwcu, organizujemy w szkole
          Piknik Rodzinny.
           Jest to święto rodziny: mamy, taty i dzieci.
          Czas milo spędzamy na wspólnej zabawie i rywalizacji sportowej.

31 maja 2009r.
          Rada Rodziców naszej szkoły oraz całe Grono Pedagogiczne postanowili wspólnie uczcić święto dzieci organizując dla nich festyn.

Dzieci w podziękowaniu swoim rodzicom przygotowały dla nich program artystyczny „To dla Was kochani”.

Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w tańcu, teatrzyku i śpiewie. W zamian przygotowali niespodzianki dla dzieci.

Pan Gerard Rutkowski czuwał nad przebiegiem konkurencji sprawnościowych, w których brali udział silni tatusiowie, zwinne mamy, a także ich pociechy.

Ale wiadomo, że nie da się ćwiczyć bez pysznego ciasta upieczonego przez nasze mamy, czy smacznej grochówki prosto ze szkolnej kuchni. Zapach grilowanych kiełbasek roznosił się po całej szkole.

Tak jak w ubiegłym roku powodzeniem cieszyła się również:

·        loteria fantowa

·        niecodzienny makijaż

Dobrej zabawy nie popsuła nawet burza. Wszystkim dopisywał;

·        dobry humor

·        uczucie sytości

·        radość ze wspólnie spędzonego czasu

Atrakcyjności dodały również nagrody ufundowane przez sponsorów. Główna nagroda-rower wzbudziła wiele entuzjazmu. Szczęściarzem okazał się Mikołaj Dejewski z klasy IIIa

Było niezwykle fantastycznie. Następny festyn za rok!

Święto Rodziny 2008 rok

10 czerwca 2005 roku

Uczniowie klas I-III oraz ich rodzice bawili się na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym jako podsumowanie działań profilaktycznych wynikających z realizacji programu „Żyj czysto i zdrowo”.

Rodzice i dzieci musieli wykazać się szybkością, zręcznością i zwinnością w zawodach sportowych na wesoło oraz muzykalnością i pomysłowością w grach i zabawach muzyczno-ruchowych.

W trakcie trwania niesamowitych zmagań każdy mógł skorzystać z napojów i słodkości a super rodzice w nagrodę otrzymali lizaki. Bawili się równie wspaniale jak ich pociechy.

Kulminacyjnym punktem imprezy było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, wesołe pląsy, zabawy i śpiewy.

Imprezę przygotowały, prowadziły i wcieliły się w role klasowych mam: Iwona Cuprjak, Zyta Luntkowska, Anna Pałaszewska, Lidia Piórkowska, Edyta Szymańska i Beata Zając.

Piknik odbył się dzięki wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która reprezentowała radna pani Stanisława Stasieczek, która dzielnie sędziowała podczas rozgrywek.