• Zebrania Rodziców

• Przypominamy, że 1 lutego (czwartek) odbędą sie spotkania Rodziców z wychowawcami klas. Szczegóły w dzienniku elektronicznym Librus.

• Gramy z WOŚP

• Dzięki wsparciu całej szkolnej społeczności, która chętnie kupowała pyszną zimową herbatę, tosty, pierniczki, słodkie galaretki i ciasta przygotowane przez dyrekcję, panie z sekretariatu, uczniów, SU, Szkolne Koło Caritas i panie z naszej kuchni, udało nam się zebrać do skarbonki 3120 zł.  Przekazaliśmy ją do sztabu WOŚP. Brawo MY!!!

• Wokalne sukcesy Marceliny

• Marcelina Cichy z 4a goścła w studio nagraniowym, gdzie z innymi zdolnymi koleżankami nagrywała piosenki do podręcznikóŵ wydawnictwa WSiP z serii Dobry pomysł. Dziewczynki wzięły też udział w XXIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Graj dudka, graj panu", gdzie Marcelina zdobyła WYRÓŻNIENIE. Gratulujemy!

zdj. FB Prywatne warsztaty wokalno - aktorskie

• Ogólnopolski projekt "Nie zmarnuj swojego życia"

• Gościliśmy w Szkole Podstawowej w Grzywnie, gdzie klasy 7 i 8 wzięły udział w ogólnopolskim projekcie profilaktycznym NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA. W rapowym rytmie RYMcerze [RMC]: Bęsiu i DJ Jonas dali nam najlepszą lekcję życia.  Dziękujemy pani pedagog, M. Wawrzyniak, za włączenie nas do tego projektu:)

• Kolejny sukces Agnieszki

• W sobotę, 20 stycznia, Agnieszka Lada z 6a zdobyła brązowy medal w biegu na 200m podczas Halowych Indywidualnych Mistrzostw Woj. Kuj.- Pom. w Toruniu. Gratulujemy:)

zdj. FB

• Działamy charytatywnie

• Zakończyła się akcja charytatywna oddziałów przedszkolnych dla DZIADKÓW i BABĆ z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Browinie. Wszystkie laurki, słodycze i kosmetyki zostały dostarczone. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie. Kolejny rok pokazaliście, że macie cudowne serduszka i potraficie się dzielić

• Sport szkolny...

• Zawody gminne w piłce ręcznej klas młodszych, w których uczestniczyli uczniowie szkół z Grzywny, Kończewic i Zelgna zapewniły nie lada emocje u zawodników i nie mniejsze u trenerów. Śpieszymy donieść, że nasze dziewczynki zakwalifikowały się do etapu powiatowego. Brawo:)

• Bal dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III

• Bal karnawałowy to zawsze dla dzieci dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo przez nich lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Tematem przewodnim był "BAL POSTACI Z BAJEK”. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
            Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bal poprowadził zaproszony na tę wyjątkową okazję wodzirej, który zagwarantował muzykę skoczną i rytmiczną, zachęcającą do zabawy. Nie zabrakło pokazu mody, w którym wszyscy chętnie uczestniczyli. Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku wodzirej zachęcał do śpiewania znanych piosenek. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł i mila niespodzianka od Rady Rodziców  w postaci gier i upominków. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

• Agnieszka Lada znów na podium

• Agnieszka Lada z 6a zdobyła brązowy medal w Halowych Indywidualnych Mistrzostwach woj. kujawsko - pomorskiego w Lekkiej Atletyce U -14 w Bydgoszczy. GRATULACJE!!!

• .

• Pani Monika Taborek zdobyła tytuł NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA w plebiscycie Gazety Pomorskiej. Gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy i wielu powodów do dumy i radości.

• Gminna siatkówka

• W rozegranych Mistrzostwach Gminy Chełmża w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców klas 7-8 nasi chłopcy zajęli 3 miejsce, a nasze siatkarki 2. Dziekujemy za sportową walkę:)

Skład: dziewczęta: 1. Martyna Bogun, 2. Aleksandra Wróblewska, 3. Natalia Adwent, 4. Julia Kaliska, 5. Sandra Bereza, 6. Jessicka Nowakowska, 7. Majka Karulska; chłopcy: 1. Rafał Bogun, 2. Jan Paczkowski, 3. Eryk Główny, 4. Olgierd Pacek, 5. Szymon Piasecki, 6. Kacper Krukowski, 7. Kacper Marszał. Opiekunem drużyn jest pan Daniel Ramowski:)