• Absolwenci!!!

• Przypominamy, że 6 lipca możecie w sekretariacie odebrać zaświadczenia z wynikami egzaminu.
            Daliście radę! Jesteśmy z Was dumni!!! Pamiętajcie, aby zawieźć je wraz ze świadectwami do wybranych szkół. Życzymy powodzenia w rekrutacji!

• Pozaszkolne sukcesy naszych uczniów

• Paulina Kuciak została Mistrzynią Województwa kujawsko-pomorskiego w K1 na dystansie 2000m w otwartych Mistrzostwach w Bydgoszczy, które odbyły się na torze regatowym „Brdyujście”. Paulina jest zawodniczką klubu "Włókniarz" w Chełmży i pod okiem sojego trenera sumiennie trenuje już od kilku lat.

Z kolei Maja Stankiewicz z sukcesem zakończyła sezon taneczno - akrobatyczny w Toruniu. Maja trenuje akrobatykę i to, co potrafi zrobić z wykorzystaniem szarfy, zasługuje na podziw.

Dziewczynkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. I wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.

Jesteśmy dumni!!!

zdj. Facebook