• Bal karnawałowy

• W naszej szkole tradycyjnie w styczniu jest bal karnawałowy dla uczniów klas I-III oraz dla klas IV-VI.
          Dzieci przygotowują się do niego kilka dni, ponieważ jest to bal przebierańców.

Od rana w szkole roi się od Księżniczek, Indianek, Murzynek, Rycerzy, Batmanów, Zorro, różnego rodzaju zwierząt i różnych osobliwości z innej planety. Stroje dzieci są piękne, kolorowe, a przede wszystkim bardzo pomysłowe, a sala gimnastyczna tego dnia zmienia się w salę balową.

Przy porywającej do tańca muzyce dzieci bawą się świetnie. Kolorowe korowody, tańce w kółku, parami , indywidualnie, każdy tańczy jak lubi.

Są równiż konkursy taneczne: taniec parami na gazecie, taniec z balonem i inne. Tego dnia nikt nie jest smutny, w tańcu dzieci mogą wyrazić swoją radość, emocje i ogromną, w tym wieku potrzebę ruchu.