• Koszykarski sukces naszych dziewcząt

• Drużyna naszych dziewcząt zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego w koszykówce. Gratulacje dla młodych koszykarek i ich trenera, p. Marcina Rosińskiego.

• List od Elżbiety II...

• Uczniowie klasy 3a otrzymali list z Pałacu Buckingham w Londynie. Była to odpowiedź na życzenia, jakie wysłali z okazji 70-lecia panowania Królowej Elżbiety II. Oprócz życzeń uczniowie napisali o szkole i swoich zainteresowaniach. Oglądanie i czytanie listu od Królowej Elżbiety II sprawiło wszystkim wiele radości.

• Szkolne obchody świąt majowych

• Z okazji świąt majowych uczniowie klas III wystąpili dla swoich młodszych koleżanek i kolegów podczas uroczystego i patriotycznego apelu.

Przygotowania do tego wydarzenia trwały w naszej szkole od kilku dni. Wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami wykonały kotyliony, flagi oraz przepiękne plakaty. Maluchy kodowały polską flagę i prezentowały wiersze.

Uczniowie klas IV-VIII uczcili tym razem majowe święta aktywnie i sportowo. Zadania związane z historią Polski przygotowała Pani Ewa Zgurzyńska, a o oprawę sportową zadbał Pan Daniel Ramowski. Nie zabrakło patriotycznych gazetek oraz "żywej flagi" stworzonej przez uczniów.