• Rok szkolny 2018-19

• XVIII spotkanie integracyjne z cyklu "Chcemy być razem"

Bal karnawałowo-walentynkowy
          "Z sercem w karnawale"
          22 lutego 2019 roku

Niecodzienne spotkanie integracyjne Chcemy być razem , tak wyczekiwane przez wiele tygodni, odbyło się w naszej szkole 22 lutego. Tym razem zainspirowani gorącym okresem walentynkowo – karnawałowym zaprosiliśmy naszych miłych gości na spotkanie przepełnione muzyką, zabawą i śpiewem pod hasłem Z sercem w karnawale .

W pierwszej kolejności zaprezentował się w nowoczesnym, dyskotekowym tańcu zespół Figielek. Dziewczęta przygotowywały się do występu pod kierunkiem pań -A.Pałaszewskiej i I.Cuprjak. Następnie szkolny teatrzyk Zelinki przedstawił zaskakującą  historię miłosną. Zawiła intryga na szczęście miała szczęśliwy finał. Zadbała o to opiekunka Zelinek p. L. Piórkowska.

W  dalszej części programu czekała wszystkich wspólna zabawa, którą rozpoczęliśmy staropolskim polonezem. A później przyszedł czas na taneczne pląsy. Muzyka porwała wszystkich do tańca. W rytmach macareny, lambady, kaczuch i najlepszych przebojów bawiliśmy się wyśmienicie. Nie zabrakło również ochotników do  wspólnych zabaw
          i konkursów przygotowanych przez panie z oddziału I-III.

W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się pysznymi przekąskami przygotowanymi przez niezawodną załogę pań  kucharek i obsługi SP w Zelgnie. Nie zabrakło też słodkości upieczonych przez nasze życzliwe mamy.

Wszystkim atrakcjom towarzyszyła radość i śmiech, a całe spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze i dostarczyło niezapomnianych wzruszeń.

Czekamy na Was już za

MB

Migawki filmowe:    Film

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i społeczność uczniowska Szkoły
          serdecznie dziękują za finansowe wsparcie:

Wójtowi Gminy Chełmża, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
          w Chełmży, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Chełmży, Zakładowi Produkcyjnemu SEPPA J.Gil, P.Wegrzyn- Warszewice, Państwu Annie, Pawłowi Węgrzyn, Państwu Joannie, Rafałowi Bober, Sołectwu wsi Witkowo, Ochotniczej Straży Pożarnej w Zelgnie, Sołectwu Januszewo- Dźwierzno, Caritas Polska,

Pani Joannie Bielińskej – sklep Lewiatan Zelgno, Pani. Bogusławie Demskiej, Firmie Romięs z Chełmna, Firmie Remedium z Płużnicy oraz Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zelgnie.