• Grudzień 2015 rok

• XV spotkanie integracyjne „Chcemy być razem” pt. „Kłopoty Mikołaja”

Piętnasty raz- to brzmi dumnie. Taka rocznica i jak zwykle ciepła, rodzinna atmosfera. Dopisali stali bywalcy i wierni goście. Było świątecznie i wesoło. Udała się wielka gala małych artystów w koncercie pt. „Kłopoty Mikołaja”.

W tym roku wiele w życiu Mikołaja musiało się zmienić. Dieta, wymiary, a przede wszystkim paczki dla dzieci. Przesłaniem imprezy było zdrowe jedzenie i więcej ruchu. Nawet menu naszej wspólnej biesiady było jakby zdrowsze. Tańczył „Figielek”, grały „Zelinki”, śpiewał chór „Da Capo”. Czas minął niezwykle szybko.

Dziękujemy wszystkim gościom małym i dużym, pracownikom i nauczycielom naszej szkoły i tym, którzy wsparli nasze działania:

Wójtowi Gminy Chełmża p. J. Czarneckiemu, wice- przewodniczącej Rady Gminy  p. S. Stasieczek, GOPS w Chełmży, fundatorom naszych zimowych dekoracji właścicielom firmy „SEPPA” – Państwu Gil i Węgrzyn, Państwu Lewandowskim właścicielom firmy „Diagnotest” z Zelgna, firmie przetwórstwa rolno-spożywczego „Remedium” Państwu Oleśniewicz, klasowym Radom Rodziców za pyszne ciasta.

Dziękujemy!