• Rok szkolny 2013/14

XIII spotkanie integracyjne
          „Chcemy być razem” - 24.01.2014roku

Za oknem siarczysty mróz, a w Szkole Podstawowej w Zelgnie jak co roku było ciepło, serdecznie i wesoło.

Dopisali też goście.  Zaproszenie Pana Wójta i Szkoły Podstawowej w Zelgnie przyjęli stali bywalcy: dzieci i dorosłe osoby niepełnosprawne oraz sympatycy naszych spotkań: radni powiatu, gminy, sołtysi ,przedstawiciele służby zdrowia, OSP, KGW, dyrektorzy placówek oświaty i kultury oraz banku PKO BP Chełmża

O 15.30 wszystko było dopięte na ostatni guzik: dowozy, powitanie gości, kotyliony a potem BARDZO, BARDZO  karnawałowy koncert pt. „Czas na bal”.

W muzycznym widowisku na wysokim poziomie artystycznym wystąpiły: „Zelinki” – nasz szkolny teatrzyk , dwie grupy taneczne zespołu „Figielek” i chór szkolny  „Da Capo”.

Repertuar taneczny i muzyczny na balu u Pchły Szachrajki wprawił wszystkich w doskonały humor.  Na scenie królowały karnawałowe kreacje, maski kapelusze. Zagrała też orkiestra gości pod batutą Pana Szerszenia.

Na wspólnej  (dodajmy pysznej) kolacji były paczki od Caritas Diecezji Toruńskiej, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmży. Na młodszych artystów czekały kosze pełne słodyczy.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: władzom  Gminy Chełmża , Caritas Diecezji Toruńskiej , GOPS a przede wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, uczniom i rodzicom Szkoły Podstawowej w Zelgnie.

Filmowe migawki i zdjęcia przygotowane przez pana Andrzeja Szymborskiego można obejrzeć
          na   facebook Gminy Chełmża.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zelgnie